Menu

Webdesign, tvorba webových stránek a grafický design Brno

Tvorba responzivního webu a eshopu

Tvorba webových stránek je naše parketa. Vy si stanovte cíle. A pak jen sledujte, jak je společně naplňujeme. Krok po kroku, s naší 100% podporou ve všech fázích projektu: od návrhu grafiky přizpůsobené mobilním zařízením až po školení na správu obsahu. A dál? Naše webdesignové studio je vám plně k ruce i potom.

Fotografické služby

Vizuální obsah válcuje současná média. Nastoupil obrazový boom. Uživatelé vyžadují výbornou vizuální komunikaci na webech i v katalozích. Nechte zachytit jedinečnost vašeho produktu nebo služby zkušené oko profesionálů. S kreativní, reklamní nebo produktovou fotografií vaše prezentace zaujme.

On-line marketing

Úspěšná webová prezentace je ta, u které roste počet návštěvníků. Přirozeně a kontinuálně. Chcete takovou i vy? Nechte si vytvořit PPC reklamu, dlouhodobý plán optimalizace pro vyhledávače (SEO) nebo třeba jednorázovou kampaň na sociálních sítích. Jste připraveni se zviditelnit? Váš nový web taky – od prvního momentu po spuštění.

Copywriting a překlad

Popisuje obsah na vašem webu opravdu všechny přednosti a vlastnosti vašeho produktu nebo služby? Výstižně, srozumitelně a originálně? Pak máte vyhráno. Pozornost a důvěra zaručena. Pokud tomu zatím tak není, obraťte se na nás. Vytvoříme účinné prodejní texty. A díky naší dlouholeté spolupráci s osvědčenými překladateli i v mnoha dalších jazycích.

Webhosting a ochrana dat

Webhosting zajišťujeme na serverech s dostupností od 99,8 %, napojených přímo na páteřní síti internetu. Žádná třetí strana – voláte rovnou nám, reagujeme ihned. Stabilita, rychlost a bezpečnost dat na prvním místě. 24 hodin denně, 365 dní v roce.

Vyjímečný 3D tisk!

Kvalitní 3D tisk je ten, kdy je perfektně navržený 3D model vyhotoven z profesionálních materiálů. Disponujeme 3D tiskem pomoci technologie FMD/FFF (filament) + SLA (resin).

Mezi speciální materiály patří třeba nylon, nylon/carbon, nylon-GF ale umíme i PET, PET-G, PLA, ASA, ABS, ABS-R, ABS Kevlar, PP, PA, PC.. a jiné. Tiskneme na zakázku pro veřejnost i B2B, zároveň rozvíjíme vlastní vize. Pojďme společně zhmotnit i ty vaše. 3D tisk Brno